KIM JESTEM?

POSŁUCHAJ SIEBIE! NIE SŁUCHAJ OSKARŻEŃ ONE NIE POCHODZĄ OD CIEBIE! SŁUCHAJ JAK SZEPCZESZ CZULE, PEŁNE MIŁOŚCI, ZROZUMIENIA I WIARY W SIEBIE SŁOWA. TE WŁAŚNIE SŁOWA POCHODZĄ OD CIEBIE!!!!

„Nie próbuj zaimponować innym, zachowując się tak, jakby twoje wielkie kroki były czymś nieznaczącym. I nie osądzaj, gdy widzisz, jak ktoś waha się i drży ze strachu, zanim zrobi coś, co dla ciebie byłoby proste.”

Dlaczego i po co powstał blog?

Po 10 latach choroby (3-lata anoreksja i 7 lat bulimii) nadszedł czas, żeby wziąć się w garść i wyzdrowieć! Zajęło mi to dwa lata (no może nie całe dwa), w każdym razie nie przyszło to łatwo /……. I teraz osoby chore na tą przypadłość pomyślą eeee to ja nie dam rady, tyle czasu czekać aż wyzdrowieję, nie dam rady..

A ja na to powiem tak:

Po pierwsze i najważniejsze – CZAS I TAK UPŁYNIE, a jak go wykorzystasz zależy tylko od Ciebie.

Po drugie i bardzo ważne – CO ŁATWO PRZYCHODZI NIE DAJE SATYSFAKCJI i SZYBKO ODCHODZI.

Po trzecie i równie ważne –  czekając aż wyzdrowiejesz, możesz się nie doczekać – TRZEBA WZIĄĆ TO CHORÓBSKO W SWOJE RĘCE I SIĘ Z NIM ROZPRAWIĆ.

Po czwarte (chyba jednak to jest najważniejsze) – CHCIEĆ TO ZNACZY MÓC!!!! jeżeli będziesz bardzo chciała i zaczniesz coś robić w tym kierunku, nie ma opcji że się nie uda! Po prostu nie ma takiej opcji! <3

Chyba już wiadomo po co powstał blog 🙂

Poza tym, będą tu:

*przepisy na zdrowe jedzonko,

*naturalne metody i sposoby na różne inne dolegliwości,

*PRZETESTOWANE na mnie suplementy (one mi pomogły w wychodzeniu z choroby i w naprawie wyniszczonego organizmu),

*motywacje,

*treningi,

*różne inne ciekawostki z życia szarego, ale szczęśliwego człowieka 🙂

Także zapraszam chętnych do czytania, oglądania i jak kto lubi – lajkowanie 🙂 <3