Profesor Siergiej Batieczko o koronawirusie

Profesor Siergiej Batieczko o koronawirusie

 

Profesor Siergiej Batieczko opowiada jak wygląda prawda o rozprzestrzenianiu się wirusa i co można robić, by sobie z nim radzić.

Profesor odpowiada także na bardzo ważne pytanie dotyczące tego, czy probiominerały są w stanie nas chronić przed 5G – ok. 1:25:30.

 

 

Poniżej Probiominerały PBM, o których opowiada profesor Batieczko:

 

Tu znajdziesz inne produkty S-Probio

 

Źródło zdjecia: [1]

 

REKLAMA

PBM Probiominerał jest naturalnym, ekologicznym produktem w postaci pudru .PBM – to połączenie minerałów osadowych (w tym dużej ilości magnezu) i 11 szczepów probiotycznych (w tym lactobacillus, bifidobacterium, strptococus). Jest biologicznym antidotum potęgując kolonizację szczepów probiotycznych, które wypierają florę patogenna (pleśnie i grzyby) oraz likwidują toksyny znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie. Sprawia, że pożyteczne mikroorganizmy mogą się rozwijać tworząc tym samym przestrzeń życiową dla całego ekosystemu. Posiada najwyższy wskaźnik probiotyczny. PBM – Probio Minerał  połączony z wodą po CERAMICE PBM posiada pH 8.2 co przyczynia się do odkwaszenia i odtruwania organizmu. 

PBM Probiominerał  możesz KUPIC TU

 

SKLEP

www. rh7.pl

sklep ze zdrowymi produktami

INFORMACJA

Informacje zamieszczane na blogu „10Blogdazdrowie” nie są przeznaczone do diagnozowania czy leczenia jakiejkolwiek choroby oraz nie stanowią fachowej porady medycznej. Wszystkie artykuły, porady tu wrzucane służą wyłącznie do celów informacyjnych, edukacyjnych i czasami (nie zawsze) wyrażania opinii osobistej. Zawsze przed podjęciem decyzji o zastosowaniu naturalnych metod w celu wspomagania terapii należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie zajmuję się chorobami i leczeniem od tego są lekarze. Ponadto nie biorę odpowiedzialności za osoby, które na własną rękę zastosują któreś metody czy kuracje.

Grunt do zdrowie, zadbaj o nie!

TUiTERAZ

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*