cellRESET – program przemiany metabolicznej, utrata zbędnych kilogramów, oczyszczenie organizmu

Zanim powiemy czy jest program Cellreset, powiedzmy sobie o tym co zapewnia nam ten program?

Tak PROGRAM, a nie dieta!!! Dlaczego program? Ponieważ, ten program żywieniowy zmienia nasz podejście do jedzenia. Znam kilkanaście osób, które zaczynając program mówiły „Ja tylko chcę schudnąć i nic więcej„, a kończąc program mówiły: „Ja nie schudłem, ja oczyściłem swój organizm i zmieniłem myślenie.”  Oczywiście możesz mi nie wierzyć, ale spróbujesz i przekonasz się sam…..

1. Zapewnia znaczną utratę masy ciała – co jest jedynie efektem ubocznym. 

Ponieważ program CR nie jest dietą odchudzającą>

Program ten pomaga ciału w oczyszczaniu i usuwaniu złogów cholesterolu, toksyn i metali ciężkich, a jednocześnie odżywia je witaminami, minerałami i egzogennymi aminokwasami. Efektem ubocznym oczyszczenia organizmu jest często znacząca utrata wagi.

2. Program CR  dostarcza organizmowi witalności i dużej dawki energii. 

Dzięki oczyszczeniu organizmu z zanieczyszczeń, jak również zapewnieniu  odpowiedniej  dawki witaminy z grupy B, która jest odpowiedzialna za produkcję energii, wigoru i radości życia.

3. Sprawia, że ​​skóra staje się gładka i jędrna

Ciało zasilane przez aminokwasy takie jak np. -proliny i lizyny (wysoka zawartość proliny i lizyny występuje szczególnie w kolagenie),  jak również dostarczanie odpowiedniej ilości wody i elektrolitów gwarantuje bardzo gładką, promienną cerę i elastyczną skórę.

4. Zapewnia składniki odżywcze niezbędne dla zdrowych i lśniących włosów, mocnych paznokci i świetlistej cery. 

Najwyższej jakości suplementy, które stosujemy podczas diety, zawierają selen, cynk, mangan, które są odpowiedzialne za zdrowy i promienny stan skóry, włosów i paznokci.

5. Pomaga obniżyć poziomy tłuszczu trzewnego („narządowego”).

Tłuszcze ten jest odpowiedzialna za choroby serca, zapalenie trzustki, zapalenie wątroby, raka, cukrzycy) oraz wzrost poziomu nawilżenia.

6. Hamuje (a nawet niweluje całkowicie) ochotę na słodkie…

Duże ilości chromu i witaminy z grupy B regulują poziom cukru i minerałów, takich jak magnez i wapń, które skutecznie odkwaszają organizm, a tym samym zmniejszają zapotrzebowanie na cukier i słodycze.

7. Zmienia nawyki żywieniowe.

Eliminuje apetyt na słodkie i słone.

Maksymalizuje spożycie wody.

8. Rozwiązuje takie problemy jak: problemy z zaparciami, problemy jelitowe (gaz, wzdęcia), migreny, bóle głowy, depresja i wiele innych.

 Jak to możliwe? Prawidłowa dieta (całkowicie naturalne, bez alergenów) i składniki odżywcze zawarte w suplementach FitLine (witaminy, minerały, aminokwasy) pomagają przywrócić organizm do „stanu pierwotnego” i pozostawić je z silnym układem odpornościowym.

W takim razie czym w ogóle jest i jak wygląda program Cellreset?

Cellreset to trwający 28 dni proces „zresetowania” wszystkich komórek w organizmie.

Rewolucyjna koncepcja zdrowia i kontroli wagi optymalnej pierwotnie opracowana przez inżynierów NASA. Tajemnica tkwi w odpowiednim zbilansowaniu metabolizmu, w oparciu o specjalnie ułożoną dietę oraz suplementację spełniającą rygorystyczne wytyczne twórców programu.
Połączenie tych dwóch dopracowanych elementów programu CellReset, pozwala na zrównoważenie hormonów.

W ciągu 28 dni następuje całkowity proces oczyszczenia oraz dożywiania wszystkich komórek organizmu. Dzięki takiej przemianie następuje, tzw.”skutek uboczny”, czyli znaczna utrata wagi oraz modelowanie sylwetki. Program znakomicie sprawdzi się również u osób, które nie mają problemu z nadmiarem tkanki tłuszczowej lub wręcz cierpią z powodu niskiej wagi i chciałyby odżywić i oczyścić swój organizm, co staje się nieodzowne w dzisiejszych czasach.

Wpływ programu CellReset na organizm pod kątem:

zdrowia:
– znaczne obniżenie wieku metabolicznego
– oczyszczenie oraz dożywienie organizmu na poziomie komórkowym
– wyregulowanie metabolizmu
– zrównoważenie hormonów
– obniżenie wysokiego poziomu cholesterolu
– duża dawka energii każdego dnia
– zbilansowanie pracy całego organizmu
– odbudowa flory bakteryjnej
– pozbycie się nadmiaru toksyn

urody:
– znaczny spadek wagi (u osób z problemem nadwagi)
– bardzo duża poprawa stanu włosów, paznokci oraz skóry
– zmniejszenie przebarwień na skórze
– redukcja cellulitu
– zagęszczenie mięśni
– odżywienie kolagenu, co wpływa na jędrność skóry
– oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń

Wymagania dotyczące SUPLEMENTACJI , są postawione na najwyższym poziomie. Suplementy zastosowane w programie cellRESET® muszą spełniać wysokie wymagania co do ich jakości, czystości, biodostępności oraz co do zapotrzebowania na niezbędne do stosowania programu, wysokowartościowe, naturalne składniki pokarmowe.

Suplementy te wyróżniają się:

– posiadają certyfikat TÜV (Jest to zewnętrzne laboratorium badawcze, które sprawdza jakość i analizy wybranych parametrów produktów. Co równocześnie oznacza, że proces zaczyna się od miejsca i gleby, gdzie dana roślina rośnie, przez transport, chłodzenie i przetwarzanie składników odżywczych. Cała ta droga jest regularnie sprawdzana i w żadnym z tych miejsc nie może pojawić się nic szkodliwego lub coś co mogłoby obniżyć lub wpłynąć na wartość składników m.in zawartość witamin, składników mineralnych. Na tą chwilę PM INTERIATIONAL jest JEDYNĄ firmą suplementacyjną na świecie, która otrzymała na swoje produkty tę Certyfikację TÜV)

opatentowaną technologią NTC, czyli Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych prosto do komórek

wchłanialnością na poziomie komórkowym 95% i więcej

produkowane są zgodnie z normami GMP

pozostają pod stałą kontrolą Szwajcarskiego Instytutu Witamin

– produkty Fitline znajdują się na Liście Kolońskiej (każdy sportowiec z pełnym przeświadczeniem o czystości suplementów może z nich korzystać)

Przebieg programu CellReset

Program składa się z 28-dniowego programu żywieniowego oraz 28-dniowej suplementacji najwyższej jakości produktów NTC Fit Line firmy PM International.

Po 28 dniach zalecana jest faza stabilizacji, której rekomendowany okres trwania wynosi 3 miesiące, aby utrzymać pożądane rezultaty. Daje to organizmowi czas potrzebny na całkowitą regenerację komórek, dostarczenie organizmowi niezbędnych składników odżywczych i uniknięcie efektu jo-jo.

FAZA PIERWSZA – Oczyszczanie

Program diety podzielony jest na cztery tygodniowe etapy.

Pierwszy tydzień tzw. biały składa się  „białych dni” i oparty jest na diecie proteinowej. Przez 7 dni jemy 4 posiłki proteinowe, bez dodatku tłuszczy i węglowodanów. Istotne jest to, iż cały czas stosujemy najwyższej jakości suplementy.

Drugi, trzeci i czwarty tydzień to połączenie dni białych i zielonych. (zielone dni – czyli wraz z proteinami spożywamy w każdym posiłku warzywa oraz niektóre owoce). Przez te tygodnie również stosujemy suplementy.

28 dni to początek przemian zachodzących w organizmie.

FAZA DRUGA – Stabilizacja

Co to jest i dlaczego jest tak ważna?

Stabilizacja – to okres 90 dni, w czasie których organizm “utrwala” dobre nawyki żywieniowe, których nauczył się w czasie programu np.:

picie przed posiłkiem i 15 minut po posiłku,

wolne jedzenie,

dokładne przeżuwanie,

dieta oparta na dużej ilości warzyw (szczególnie zielonych),

stosowania olejów roślinnych (lniany, z pestek winogron, oliwa extra virgin),

picie odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia,

28 dni plus 90 dni stabilizacji to okres pełny i niezbędny do wymiany wszystkich komórek naszego organizmu.

Komórek, które po tym czasie stosowania witamin, minerałów i aminokwasów, są w pełni oczyszczone, dożywione – jednym słowem ZDROWE! Tylko takie komórki będą budować zdrowy i pełen energii organizm! I dlatego też po programie cellReset oraz 90-dniowej stabilizacji NIE POJAWIA SIĘ EFEKT JOJO, gdyż organizm jest w równowadze kwasowo – zasadowej, ma przyspieszony metabolizm oraz jest wysycony składnikami, które biorą udział w metabolizmie węglowodanów i tłuszczów (kompleks witaminy z grupy B).

Nawet jeśli danego dnia pozwolimy sobie na dużo więcej niż normalnie (impreza rodzinna, grill u znajomych) wystarczy następnego dnia zrobić 1 dzień biały i wówczas organizm “zresetuje” ów nadmiar zjedzonych kalorii i nie przybędzie nam ani grama tłuszczu! Tak właśnie zachowuje się zdrowy organizm z szybką przemianą materii – Twój organizm po 28 dniach cellreset i 90 -dniowej stabilizacji.


REKLAMA


Szczegółowo o fazie pierwszej (oczyszczanie)

Fazę 1 stosuje się do oczyszczania i odzyskiwania naturalnych procesów zachodzących w organizmie. W tym celu stawiamy na zdrowy rodzajów żywności, aby obciążyć organizm w jak najmniejszym stopniu, a tym samym uwolnić potencjał w celu usunięcia zanieczyszczeń. Faza pierwsza pozwala na ukierunkowane dostarczanie niezbędnych składników odżywczych uruchamiając procesy, które z powrotem skierują nas na dobrą drogę  bez  szkodliwego wpływu naszej zwykłej diety.  Wszystko to odbywa się poprzez przestrzeganie kilku prostych zasad:

1. Nie pić w trakcie jedzenia.

2. Żuć dobrze każdy kęs (optymalnie 32razy) – dobre trawienie zaczyna się już w jamie ustnej poprzez wystarczające rzucie pokarmu.

3. Wody powinna być wypita max. 15-20 min. przed i po posiłku. Nie pijemy zimnej wody, woda powinna być w tem. pokojowej. Pijemy wodę małymi łykami.

4. Pijemy odpowiednią ilość wody, to znaczy 400 ml na 10 kg masy ciała (jeśli mocz jest ciemno żółty – oznacza, że pijemy za mało wody). Do dziennej ilości wody zaliczamy HerbaSlim, której możesz wypić w trakcie programu więcej niż 2 opakowania. Tak naprawdę możesz pić jej jak najwięcej (szczególnie poleca się osobom mającym problemy z nerkami i zatrzymywaniem wody).

5. Odstawiamy węglowodany i tłuszcze.

6. Jemy 4 posiłki dziennie w odstępach około 3-4 godzinnych.

7. Jemy tylko posiłki proteinowe.

8. Stosujemy najwyższej jakości suplementy (FitLine)

9. Powstrzymujemy się od aktywności fizycznej w ciagu pierwszego tygodnia.

10. Nie stosujemy: soli, cukru, słodzików.

11. Możemy używać zioła i przyprawy, ale bez dodatku soli.

A co jeżeli czuję głód ?

Jeśli mimo czterech posiłków dziennie, czujesz głód (wiemy o tym z naszego doświadczenia choć zdarza się to bardzo rzadko ) możesz zjeść dodatkowy (piąty)posiłek ! Ten posiłek powinien wtedy stanowić, tylko pół porcji normalnego posiłku.

Co z aktywnością fizyczna i sportem? 

W pierwszym tygodniu nie powinniśmy uprawiać żadnego sportu i unikać wysiłku. Organizm jest w największym stopniu zajęty oczyszczaniem i detoksykacją i nie powinniśmy dodatkowo obciążać go innym wysiłkiem, aby mógł skupić się na najważniejszym.
Po upływie białego tygodnia wyznajemy zasadę, że oczywiście ćwiczenie jest zdrowe!

CELE FAZY PIERWSZEJ

 • Aktywacja metabolizmu i przemiany materii.
 • Zastopowanie procesów starzeniu, cofnięcie wieku biologicznego – poprzez przywrócenie i poprawę prawidłowego funkcjonowania komórek. 
 • Najczęściej: redukcja tkanki tłuszczowej i znaczna utrata wagi
 • Detoksykacja – odkwaszanie i odtrucie organizmu.
 • Wzmocnienia układu odpornościowego poprzez budowanie dobrej flory jelitowej.
 • Utylizacja nieaktywnej insuliny, zapobieganie insulinoodporności.
 • Doprowadzenia do naturalnej regulacji układu hormonalnego.
 • Regulacja gospodarki wodnej i poziomu soli.
 • Uwolnienie od uzależnienia od cukru.
 • Regulacja ciśnienie krwi i zrównoważenie poziomu cholesterolu.
 • Optymalizacja powstawania białek (odpowiednia podaż aminokwasów).
 • Spalanie tłuszczu, formowanie sylwetki
 • Gładka, jędrna i odżywiona skóra.
 • Rozsądna i bardzo skuteczna zmiana w odżywianiu
 • Zwiększenie energii, witalności i optymalnej regeneracji organizmu i komórek.

Dzień 1-7-” Białe dni”

Poniżej przedstawiam schemat tego jak wygląda dzień biały:

Rano: 

Po przebudzeniu pijemy napój śniadaniowy:

15min później jemy śniadanie:(zawsze zimne)

Na śniadanie jemy (możesz wybrać pomiędzy):
1. 2 Jajka ( maksymalnie na dzień) – mogą być ugotowane, usmażone – omlet lub jajecznica (smażone bez tłuszczu).

2. 150gr. Kurczaka/indyka (nieosolonego, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

3. 200 gr. Ryby (nieosolonego, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

4. 150 gr Tofu (można spożywać Tofu – wędzone, marynowane, czy z dodatkiem alg. Ważne – wybieramy Tofu dobrej jakości, bez GMO)

15 min później 250ml zimnej wody 2 miarkami Restorate FitLine

15 min później woda

WAŻNE : Pijemy minimum 2-3 litry dziennie.

Południe:

Obiad jemy po około 3-4 godzinach od zjedzenia śniadania

15 min później jemy drugi posiłek (wybierz co chcesz zjeść z tych dań)

1. 150gr. Kurczaka (nieosolonego, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

2. 200gr. Ryby (nieosolonego, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

3. 150gr. Indyka (nieosolonego, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

4. 200gr owoców morza (nieosolonego, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

5. 150 gr Tofu (można spożywać Tofu – wędzone, marynowane, czy z dodatkiem alg. Ważne – wybieramy Tofu dobrej jakości, bez GMO)

ważne – możemy używać przyprawy, ale tylko te, które nie zawierają soli.

15 min później 250 ml zimnej wody z 2 miarkami Restorate FitLine

15 min później woda

Popołudnie

Podwieczorek jemy po około 3-4 godzinach od zjedzenia obiadu.

250 ml zimnej herbaty ziołowej Herbaslim Tee z 3 miarkami Activize i tym napojem popić 3 kapsułki ProShape Amino

15 min później:

Wybierz co chcesz zjeść z tych dań

1. 150 gr. Kurczaka/ Indyka  (nieosolonego, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

2. 200 gr. Ryba (nieosolonego, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

3 . 200 gr owoców morza (nieosolonych, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

4. 150 gr Tofu (można spożywać Tofu – wędzone, marynowane, czy z dodatkiem alg. Ważne – wybieramy Tofu dobrej jakości, bez GMO)

15 min później 250ml zimnej wody z 2 miarkami Restorate 

15min później woda

Wieczór

Kolację jemy po około 3-4 godzinach od zjedzenia obiadu

250 ml zimnej herbaty ziołowej Herbaslim Tee z 3 miarkami Activize Oxyplus FitLine i tym napojem popić 3 kapsułki ProShape Amino

15 min później:

Wybierz co chcesz zjeść z tych dań

1. 150 gr. Kurczaka/ Indyka  (nieosolonego, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

2. 200 gr. Ryba (nieosolonego, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

3 . 200 gr owoców morza (nieosolonych, ugotowanego, parowanego, grillowanego, pieczonego)

4. 150 gr Tofu (można spożywać Tofu – wędzone, marynowane, czy z dodatkiem alg. Ważne – wybieramy Tofu dobrej jakości, bez GMO)

15 min później 250ml zimnej wody z 2 miarkami Restorate Sensitiwe (po ostatnim posiłku można wypić 3 miarki Restorate – pomaga zasnąć)

15min później woda

Chcesz 3 razy dziennie jeść rybę, seafood – niema problemu, możesz tak jeść . To samo jeśli chodzi o kurczaka czy indyka, lecz jajek możesz zjeść maksymalnie 2 dziennie.

2 i 3 Tydzień- dochodzą ” Zielone Dni”.

Dzień zielony :

Na śniadanie w dni zielone jemy jogurt, który przygotowujemy sami (jeden jogurt wystarczy nam na około 4 porcje). Jeżeli następnego dnia na śniadanie mamy jogurt, to dzień wcześniej wieczorem przygotowujemy sobie: 1 łyżka całych ziaren siemienia lnianego + 1 łyżka pestek słonecznika + 2 łyżki zimnej wody – pozostawiamy na całą noc.

Ważne: Na zielonych dniach do pozostałych posiłków dodajemy 150 gram warzyw (nie wolno ich omijać!!!!). Czyli nasz posiłek wygląda następująco:

 • 150 gr kurczaka/indyka czy 200 gr ryby/owoców morza
 • dodajemy do tego 150 gr surówki/sałatki/warzywa mrożone bez soli
 • dodajemy 2-3 łyżki dobrej jakości oleju np. olej lniany, oliwa extra virgin, olej konopny, olej z czarnuszki, olej kokosowy, masło ghee, olej z rokitnika

Istotne jest to, że jemy tylko warzywa zielone – bez kukurydzy, warzyw strączkowych, ziemniaków, cebuli i oliwek (można zjeść jednego dużego pomidora lub 6 koktajlowych)

W dniach zielonych najlepiej zachować zasadę: najpierw zjadamy warzywa, następnie mięso/rybę.

Porcję zielonych warzyw możemy zastąpić zielonych koktajlem, do którego dodajemy 2-3 łyżki dobrej jakości oleju. Do koktajlu możemy dodać także: chlorelle, spirulinę, moringę.

Jeżeli koktajlem zastępujemy porcję warzyw to nic nie zmienia w naszej „zasadzie” – najpierw warzywa (zielony koktajl), a następnie zjadamy porcję białka.

Rano:

Napój śniadaniowy tak jak w pierwszym tygodniu + 3 kapsułki ProShape Amino

15 min. później śniadanie:
Siemię lniane i ziarna słonecznika z 100-200 ml jogurtu.

Dodatkowo masz jeść: Jedno ugotowane jajko (na miękko lub na twardo)

15 min później 250ml zimnej wody z 2 miarkami Restorate

15min później woda

Południe, popołudnie, wieczór:
Pij i jedz jak w 1 tygodniu

W południe bierz 3 kapsułki ProShape Amino i popijamy Activize Oxyplus FitLine.

W tygodniu 2 i 3 zrób jeszcze 2 „białe dni”!!!

Tydzień 4:

Pij i jedz jak w 2 i 3 tygodniu lecz dodaj jeszcze jeden '”biały dzień” (czyli w tygodniu czwartym mamy 3 dni białe i 4 zielone).

 Po 28 dniach fazy oczyszczania kiedy Twój organizm jest wyregulowany i ma wysoką przemianę materii, należy dokończyć program i zrobić 3 miesięczny program stabilizacji. 

90- dni STABILIZACJI

STABILIZACJA To czas, gdy organizm utrwala dobre nawyki żywieniowe, których nauczył się w czasie programu cellRESET.

W tym czasie łączymy dni zielone i białe zgodnie z zasadami z etapu I oraz wprowadzamy dni czerwone.
 Dni czerwone  to nasze „Wolne Dni”, gdzie w zasadzie  możemy jeść wszystko. Zdrowy, zbilansowany metabolizm toleruje zmianę menu bez ryzyka odejścia od koncepcji i adaptuje się do powrotu do rozszerzonego menu bez ryzyka efektu jojo. Można jeść nabiał. W te dni można jeść 3-5 posiłków dziennie. Jemy co chcemy, uzupełniając dietę wybranymi suplementami, ważne, żeby po dniach czerwonych zrobić dzień biały.
W czasie stabilizacji stosuj jak najwięcej zasad, które były w diecie. To znaczy:
 1. Nie pijemy w trakcie jedzenia.

 2. Nie przejadamy się i nie podjadamy pomiędzy posiłkami.

 3. Staraj się robić przynajmniej raz w tygodniu „biały dzień” np. po weekendzie 🙂 (w celu odciążenia organizmu)

 4. Przeżuwamy dobrze każdy kęs (optymalnie 32 razy) – dobre trawienie zaczyna się już w jamie ustnej poprzez wystarczające rzucie pokarmu.

 5. Pijemy odpowiednią ilość wody. Woda powinna być wypita max. 15-20 min. przed i po posiłku. Nie pijemy zimnej wody, woda powinna być w tem. pokojowej. Pijemy wodę małymi łykami.

 6. Unikamy: pszenicy i mleka krowiego.

 7. Staramy się, aby warzywa zajmowały „najwięcej” miejsca na naszym talerzu.

 8. Na dniach zielonych możemy dołączyć do posiłku porcję węglowodanów np. kaszę quinoe, kaszę gryczana, jaglaną, amarantus – ale stosujemy tak zwane „dobre łączenie produktów” to znaczy.

 • kasza+warzywa
 • mięso/jaja/ryba/tofu + warzywa

  9. Jemy 4 posiłki dziennie w odstępach około 3-4 godzinnych.

  10. Stosujemy najwyższej jakości suplementy (FitLine)

  11. Nie stosujemy: soli, cukru, sztucznych słodzików.

  12. Używamy zioła i przyprawy, ale bez dodatku soli.

  13. Używamy dobrej jakości olejów: olej lniany, oliwa extra virgin, olej konopny, olej z czarnuszki, olej kokosowy, masło ghee, olej z rokitnika

Podczas stabilizacji przyjmujemy:

 1. Activize – rano i w ciągu dnia, przed treningiem  oraz w chwili dużego obciążenia psychicznego
 2. Restorate – zawsze wieczorem przed snem oraz dodatkowo można go stosować po jedzeniu i treningu
 3. Aminokwasy – pamiętamy, że jedna porcja to 3 kapsułki. Bierzemy Aminokwasy zawsze rano z Activizem i Basic oraz dodatkowo możemy brać 3 kaps po treningu.
 4. Basic (zawsze rano na czczo z Activizem)
 5. Opcjonalnie: Omega 3+E, Koenzym Q10, Cc cel (na cellulitis)

Jeżeli chcesz osiągnąć sukces – stosuj się do wskazówek. Pamiętaj STABILIZACJA jest bardzo ważną fazą tego programu.

*Ostrzeżenie: cellRESET nie zastępuje badania przez licencjonowanego lekarza. Informacje zawarte w opisie cellRESET nie mogą być używane do autodiagnostyki. Wyniki każdego użytkownika są zależne od indywidualnej sytuacji fizycznej, stylu życia, sposobu odżywiania i  aktywności fizycznej.

Jak CellReset zmienia ludzi……

P.S.  Niektórzy już z początkiem  programu nie mogą się doczekać kiedy będą mogli znowu zjeść białe puszyste bułeczki czy ciasta, czekolady, chipsy – traktując czas programu jako coś przejściowego, co trzeba dla uzyskania założonego efektu „odbębnić” zaciskając zęby.

JEŻELI MASZ TAKIE PODEJŚCIE – NIC STRACONEGO. ONO SIĘ ZMIENIA W TRAKCIE PROGRAMU!  ŚWIADOMOŚĆ JAKĄ ZYSKUJESZ PODCZAS PROGRAMU NIE POZWOLI CI OBJADAĆ SIĘ NA CO DZIEŃ SZTUCZNYM JEDZENIEM!

Pamiętajmy, że o tym na ile będziemy cieszyć się cudownymi efektami programu decyduje również to, jak będziemy odżywiali się po nim. Nieprawidłowa dieta w okresie STABILIZACJI po zakończeniu programu zniweczy wszelkie efekty jakie uzyskaliśmy podczas fazy OCZYSZCZANIA.

Umówmy się – nie ma takiego cudownego środka, który pozwoli nam jeść śmieciowe żarcie i czuć się dobrze, być zdrowym i do tego wyglądać świetnie. Cukier, chemiczne bułeczki, sztuczne zupki, konserwy czy kebaby prędzej czy później wyjdą nam bokiem ze szkodą na zdrowiu, a już na pewno na figurze.

Oczywiście, jeżeli raz na jakiś pozwolimy sobie na małe (czyt. duże) co nie co, to nic się nie stanie bo nasz organizm po całym programie (oczyszczanie i stabilizacja) jest już NAUCZONY się tego „niechcianego towarzystwa” pozbyć.

Dlatego należy pamiętać, że cała metoda ma dwie części: FAZA OCZYSZCZAJĄCA  (28 dni) i następująca po nim zdrowa pełnowartościowa FAZA STABILIZACJI (do zielonych warzyw i owoców dochodzą: pełne ziarno, niewielkie ilości nisko przetworzonego nabiału, orzechy, dobre kasze: gryczana, jaglana, amarantus, quinoa – w rozsądnych ilościach).

Program CellReset powoduje nie tylko zmianę w pracy naszych kubków smakowych (wszystkie smaki są spotęgowane). Program CellReset powoduje zmianę naszych preferencji smakowych!!! To co nam wcześniej niezdrowego smakowało (np. pokarmy smażone, tłuste dania, słodkie bułeczki itd.) po programie staje się dla nas neutralne lub nawet często budzi niechęć i najzwyczajniej w świecie nam NIE SMAKUJE! A zjedzenie tych pokarmów powoduje tylko pogorszenie samopoczucia (niestrawność, wzdęcia, ból wątroby, spadek energii, itp.), czego wcześniej nie odczuwaliśmy.

Ważne jest też, to, iż program wpływa pozytywnie na inne aspekty. Osobiście znam osoby, które miały problemy ze skokami ciśnienia, próbowały wszystkiego i nic, a po programie ten problem zniknął. Kolejny przykład to nerwica lękowa i łuszczyca. Przy czym w obu przypadkach stosowaliśmy zestaw poszerzony o  D-Drink (w celu wyprowadzania metali ciężkich, bo bardzo często one są powodem) i  Omega-3+E. Od roku dziewczyna nie ma napadów nerwicy, a chłopak problemów z łuszczycą.

Chcesz więcej informacji o programie cellRESET ? Napisz do nas na adres email: sklep@rh7.pl

cellRESET możesz KUPIĆ TU

TUiTERAZ ♥♥♥

Masz ochotę i czas – wejdź na sklep, zobacz może znajdziesz coś dla siebie.

www. rh7.pl

sklep ze zdrowymi produktami

INFORMACJA

Informacje zamieszczane na blogu „10Blogdazdrowie” nie są przeznaczone do diagnozowania czy leczenia jakiejkolwiek choroby oraz nie stanowią fachowej porady medycznej. Wszystkie artykuły, porady tu wrzucane służą wyłącznie do celów informacyjnych, edukacyjnych i czasami (nie zawsze) wyrażania opinii osobistej. Zawsze przed podjęciem decyzji o zastosowaniu naturalnych metod w celu wspomagania terapii należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie zajmuję się chorobami i leczeniem od tego są lekarze. Ponadto nie biorę odpowiedzialności za osoby, które na własną rękę zastosują któreś metody czy kuracje.

Grunt do zdrowie, zadbaj o nie!

TUiTERAZ

20 Komentarze

 1. Polecam ten program jest niesamowity, właśnie dzięki nie mu zrozumiałem jak się mam odżywiać i na co zwracać uwagę , dzięki nie mu również schudłem 12kg no i nauczyłem się zdrowych nawyków zywieniowych. Jest wart ten ceny. Fajny artykuł

 2. Super blog, dużo ciekawych informacji się dowiedziałam , oglądam Twoje filmiki jesteś niesamowita ? Zakupiłam ten program zywieniowy ponad tydzień temu , właśnie jestem na drugim zielonym dniu , czuje się cudownie z wagi spadło mi 7 Kg , zaczynam się lepiej czuć , ciężko to opisać , samemu trzeba się przekonać. Zakochałam się w jogurcie z rana ? A suplementy są najlepsze na świecie. POLECAM!

 3. Przeszłam ten program oraz stabilizację, warta jest tej ceny choć nie jest tania. Bardzo ważna jest stabilizacja bo człowiek uczy się dobrych nawyków żywieniowych. Jest CUDOWNA ?

 4. Przeszłam program bardzo dobrze, przeszłam go we wrześniu tamtego roku i jestem przeszcześliwa, że ktoś mi go polecił. Cell Reset to nie jest dieta, to kompleksowy program przemiany metabolicznej, a jego głownym zadaniem nie jest „odchudzić „, a oczyścić i „dożywić” organizm, który zaczyna właściwie funkcjonować.Spadek wagi to efekt uboczny. Ci co maja dużo to dużo tracą. Ja straciłam tylko 8kg ale dużo nie warzyłam bo 64kg. ale to jak sie zmieniło moje ciało, skóra i samopoczucie -nie do opisania. Polecam wszystkim. Kilkoro moich znajomych przeszło program, są zachwyceni. Co do jakości suplementów są w pełni legalne, zabezpieczone wieloma patentami i regularnie sprawdzane pod katem zawartości substancji dopingowych, ponieważ sa szeroko stosowane w sporcie. Polecam

  ODPOWIEDZ

 5. Mój dobry przyjaciel schudł na pierwszym CellReset 10kg, na drugim 12kg, ale w sumie to efekt uboczny oczyszczenia, wyrzucenia złogów, metali i dożywienia komórki. Ma się więcej energii, wysypia się!! I w sumie to najbardziej mnie zmotywowało, żeby wejść na ten program bo odkąd pamiętam mam problemy ze spaniem. Nawet żebym spał 10 godzin wstaję zmęczony. Oczywiście nie ma co ukrywać, że zrzucenie zbędnego balastu dodatkowo bardzo mnie zachęciło:) Jestem w trakcie dopiero 8 dzień, na razie -6kg i co najważniejsze łatwiejsze wstawanie rano, ale o zdrowotnych kwestiach napiszę na koniec, bo czekam i obserwuję. Generalnie działa, przynajmniej dla mnie!

  Ac co do suplementów, które są w tym programie to ewidentnie są szybko przyswajalne, co najlepiej pokazuje burak (Activize) 🙂 , ale to chyba najlepiej poczuć na sobie jak pijesz, niż słuchać superlatywów 😉 pozdrowienia!

 6. O! Ja weszłam w ten program. Schudłam już 6kg w 2 tygodnie, czuję się całkiem nieźle (na początku trochę słabo przez odstawienie soli, od której byłam już chyba uzależniona:( i cukru). Co najważniejsze nie wisi mi skóra, po prostu jakby się wchłaniała 🙂 🙂 Naprawdę szczerze polecam ten program bo on zmienia wszystko. Nie tylko sylwetkę, ale także spojrzenie na jedzenie.
  Pozdrawiam Monika z Rzeszowa

  • Hej Monika:)
   Zgadza się przy tym programie, a raczej po przebytym programie nie mamy problemu z wiszącą skórą. Dlaczego?
   To wszystko dzięki suplementom. Aminokwasy – rozpuszczalne w wodzie, które przyswajają się w 99% i duże ilości witaminy C zwiększają produkcję kolagenu przez nasz organizm. Dlatego na tym programie nie tylko tracimy kilogramy, ale także bardzo często „odmładzamy się” 🙂

 7. Super program , sama skorzystałam już dwukrotnie z tego programu i zawdzięczam mu schudniecie 25 kg. Szczerze wszystkim polecam bo naprawdę działa. Najważniejsze stosować się do posiłków oraz suplementacji i pić dużo wody. Jak przejdzie pierwszy tydzień to już z górki 🙂 Ważne żeby zważyć się przed programem i pomierzyć się w różnych miejscach na ciele. POLECAM!!!

 8. Przez pierwsze dwa dni czułam się super, gorzej było na 3-5 dniu, ale to chyba dlatego że piłam za mało wody. Podczas tej diety usuwamy metale ciężkie z organizmu i inne toksyny, a jak piłam mało wody to to wszystko cały czas krążyło w organizmie. Kolejne dni było już o wiele lepiej. A na dniach zielonych to już w ogóle bajka. W sumie to nawet ciężko przejeść wszystkie posiłki. Dzięki tej diecie przestałam dosalać wszystko na potęgę. Poza tym przestałam jeść chińczyka i inne fastfood’y, zaczęłam zwracać na produkty, które kupuję, czytać ich skład.
  Poza tym schudłam 11 kilo i czuję się fantastycznie. Nie mam już problemu z zatrzymywaniem wody w organizmie, wyregulowała mi się miesiączka i uporałam się z cellulitem (wzięłam ten program o rozszerzone produkty CC-cel).
  Najważniejsze jest to, że nie wisi mi skóra bo aminokwasy dołączone do programu powodują, że skóra dosłownie się wchłania.
  Ale o jednej rzeczy należy pamiętać obowiązkowo – chodzi o STABILIZACJĘ! Tak naprawdę to dzięki niej nie ma efektu jojo. Dlaczego tak jest? Ponieważ nasz komórki żyją 90 dni. Przez pierwsze 28 dni oczyszczamy komórki i uzupełniamy braki witamin, minerałów, aminokwasów i „uczymy” ich dobrych nawyków. Stabilizacja jest po to, żeby wszystkie komórki w naszym ciele zostały „wymienione” na takie nowe, sprawne i zdrowe komórki.
  Szczerze polecam!

  • Super 🙂 🙂 🙂 bardzo dziękuję za opinie!
   Ja miałam podobnie, to znaczy słabo czułam się na 3-4 dniu, chociaż ja piłam dużo wody, ale złamałam zasadę i poszłam biegać… Oczywiście chciałabym mądrzejsza od kury i drugiego dnia poszłam biegać. Pewnie, że przebiegłam swoje, aleeee dodatkowo obciążyłam organizm, który i tak jest mega obciążony oczyszczaniem, a nie ma co ukrywać u mnie było co oczyszczać.
   Dlatego tak, ważne jest stosowanie sie w 100% do zaleceń programu.
   Ściskam mocno:)

 9. Ciekawa jestem tego programu czy to naprawdę tak działa jak jest napisane. Chciałabym spróbować ale nie wiem czy dam radę ,ponieważ jem duże ilości słodyczy , a z drugiej strony chciałabym schudnąć bo nie mam motywacji do ćwiczeń i czasu 🙁 oraz mam pracę siedzącą .A z tego co oglądałam zdjęcia to naprawdę widać efekty u ludzi . Czy naprawdę tak bardzo ciężki jest ten program???

  • Hej Kamila:)
   Nie tylko Ty masz problem ze słodyczami, niestety baardzo dużo osób mam podobny problem. Przykładem jest choćby mój mąż, który przed programem zaaaaajadał sie czekoladą, żelkami, ciastkami, itp. Potrafił nawet wstawać w nocy, żeby zjeść coś słodkiego. I dzięki programowi problem zniknął. Znaczy zniknął to oczywiście błędne określenie, bo to samo się nie wydarzyło. Raczej chodzi o to, że pierwszą motywacją dla mojego męża było – PIENIĄDZE – jak nie wiesz jak człowieka zmotywować daj mu pieniądze 🙂 hihi tu raczej wyglądało w ten sposób, że te pieniądze mu zabrano ( no w końcu nie mało zapłacił za suplementy) więc to dało mu kopa motywacyjnego, żeby wytrzymać… I poszło, już po 2-3 dniach mija ochota na słodkie, organizm jest tak zajęty oczyszczaniem i do tego genialnie odżywiony przez suplementy, że nie ma czegoś takiego jak zachcianki.
   Program nie jest ciężki, ciężko jest zacząć…. początek oznacza coś nowego, ale ludzie boją się zmian, tylko, że w tym wypadku to ewidentnie zmiana na lepsze!!!
   P.S. Po programie, kiedy mój mąż pozwoli sobie na coś słodkiego, już po godzinie marudzi jak źle się czuje, taki senny i zmęczony (a to niby cukier daje energie). Ponadto świadomość tego co jemy i jak na to reaguje nasz organizm, wzrasta o 100%
   Ściskam i trzymam kciuki 🙂

 10. Ja przeszedłem super ten program, zawdzięczam mu schudnięcie 12 kg. Bardziej cieszę się z tego ,że nauczyłem się zdrowo jeść i czytać skład tego co jem , teraz wchodząc do sklepu przed kupieniem zawsze czytam skład na opakowaniu. Również były dni zwątpienia czasami przez to że brakowało mi soli ale znalazłem rozwiązanie w przyprawach bez soli jak czosnek niedźwiedzi bądź suszony pomidor. Za to moja koleżanka nie miała tak wielkich efektów jak ja ale dla tego , że nie stosowała się w 100% do zaleceń programu, miała problemy z odstawieniem soli i cukru . Nie jest to łatwy program ale jeżeli chcesz coś osiągnąć z swoim ciałem i zdrowiem to jest najlepsze co mogło mnie spotkać. Bardzo fajny artykuł, a najlepsze są zdjęcia ludzi z całego świata po programie 🙂 Mam nadzieję , że to co napisałem może komuś pomoże w przejściu tego programu. Będę częściej wpadał na ten blog.

  Pozdrawiam
  Bartek

 11. Muszę przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona do tego programu i w sumie nie zrobiłabym go gdyby nie spektakularne efekty u mojej koleżanki, która jako pierwsza się odważyła (ona schudła 21 kilogramów). Ale ja również muszę się pochwalić bo jestem właśnie po 28 dniach i zrzuciłam 11 kilogramów, co myślałam, ze w moim wieku jest niemożliwe bo mam 55 lat. Jednak walczę dalej bo mój cel to 16 kilogramów.
  Naprawdę polecam! A co najważniejsze nie chodzę głodna i nie mam ochoty na słodycze, które były moją zgubą.

1 Trackback / Pingback

 1. 1polygamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*